Szukamy animatora/ animatorki w Centrum Lokalnym Żoliborz

2022-11-14

Kochasz pracę z ludźmi i chcesz mieć wpływ na nowo powstające miejsce na kulturalnej mapie Żoliborza? Chcesz razem z nami współtworzyć Żoliborski Dom Kultury? Masz głowę pełną pomysłów dotyczących tego, jak angażować lokalną społeczność w działania edukacyjne społeczne i kulturalne? Jesteś pozytywnie nastawiony/na a swoim entuzjazmem potrafisz zarażać innych?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Szukamy animatora/ animatorki w Centrum Lokalnym Żoliborz

Co będziesz robić?

• inicjować wydarzenia mające na celu budowanie lokalnej wspólnoty,
  • realizować inicjatywy włączające mieszkanki i mieszkańców Żoliborza,
  • wspierać oddolne inicjatywy sąsiedzkie realizowane w Centrum Lokalnym Żoliborz,
  • współpracować z organizacjami pozarządowymi, organizacjami nieformalnymi i innymi partnerami Żoliborskiego Domu Kultury,
  • opiekować się przestrzenią, inicjatywami, i koordynować wszystkie wydarzenia które będą się w  nim odbywać,
  • przygotowywać aplikacje grantowe i prowadzić dokumentację projektów,
  • pomagać w opracowywaniu i redagowaniu tekstów i materiałów promocyjnych,
  • prowadzić profil miejsca w mediach społecznościowych,
  • prowadzić konieczną dokumentację i razem z nami pisać wnioski o granty,

Oraz aktywnie budować atmosferę charakter, klimat miejsca, które ma być przyjazną  przestrzenią aktywizowania i włączania lokalnej społeczności.

Potrzebujemy osoby, która:

1. a) ma przynajmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w pracy z lokalną społecznością.
  2. b) jest na ostatnim etapie nauki lub ukończyła następujące kierunki studiów: animacja kultury, antropologia, socjologia.
  3. c) potrafi się porozumieć w języku angielskim – CLŻ jest miejscem otwartym na osoby z innych krajów.
  4. d) potrafi sama się zorganizować, jest samodzielna i odpowiedzialna.
  5. e) umie i lubi pracować w zespole.

Jeśli dodatkowo posiadasz doświadczenie w pozyskiwaniu środków  zewnętrznych i dotacji – będzie wspaniale!

Co oferujemy:

a) stabilną pracę w kreatywnym zespole, w nowoczesnym budynku Centrum Lokalnego Żoliborz,
b) stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
c) zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
d) możliwość rozwoju, nauki, szkoleń,
e) możliwość wykazania się inicjatywą, kreatywnością i umiejętnościami organizacyjnymi
f) wynagrodzenie na poziomie (od 5.000 do 6.000 tys. pln brutto)

PROCES APLIKACJI/ REKRUTACJI

CV oraz list motywacyjny  prosimy przesyłać do dnia 29.11.2022 na adres: rekrutacja@zoliborskidomkultury.pl

W tytule wiadomości należy wpisać Animatorka/Animator

Proces rekrutacji składa się z następujących etapów:

1.  Analiza CV i LM do dnia 29.11.2022
  2. Rozmowy z wybranymi kandydatami do dnia 6.12.2022
  3. Etap praktyczny – opracowanie wizji programowej CLŻ (do 2500 znaków) do dnia 10.12.2022.
  4. Wyłonienie kandydata do dnia 15.12.2022.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami. Dodatkowo prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Żoliborski Dom Kultury w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy