Duchy Żoliborza – Rodzinna Gra Miejska

2022-11-23
Ciemnymi alejkami parku przejeżdża tajemnicza dorożka. W niej tli się światło i sylwetka nieznana widoczna. Czy to młoda panna, czy szlachcianka zadumana? Rysy widoczne wyraźnie, ruchy dumne i zgrabne. Lecz nikt jej nigdy nie poznał, nikt nigdy nie spytał – kto zacz. Zawsze, gdy ktoś się zbliża, ona znika. Dowiedz się, kto jeździ po listopadowym Żoliborzu i wyrusz na rodzinną przygodę, pełną duchów, zagadek i atrakcji. Na poszukiwaczy przygód czekają niezwykłe spotkania, animacje i wspólna rodzinna zabawa!
  • Udział darmowy dla całych rodzin.
  • Rejestracja i zapisy: Wyślij maila pod adres: zapisy@zoliborskidomkultury.pl w treści wpisując IMIONA i NAZWISKA wszystkich chętnych do udziału w grze 🙂
  • Miejsce rozpoczęcia: Fort Sokolnickiego, godz. 16:00

Przeczytaj regulamin imprezy: link

Organizatorem wydarzenia jest Żoliborski Dom Kultury oraz wolontariusze z Miejsca Aktywności Lokalnej na Żoliborzu.
Współorganizatorzy – Teatr Komedia, Centrum Kultury Filmowej im Andrzeja Wajdy, Cała w Mące.