Wynik konkursu na wydzierżawienie Prochowni Północnej

2023-12-05

Informacja o wynikach konkursu ofert na wydzierżawienie na okres do 3 lat nieruchomości o pow. 150 m2, położonej w Warszawie, w Dzielnicy Żoliborz, przy ul. Krasińskiego 15, zabudowanej obiektem Prochowni Północnej w Parku Żeromskiego, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej (mała gastronomia).

Dyrektorka Żoliborskiego Domu Kultury informuje, że w wyniku przeprowadzonego konkursu ofert na wydzierżawienie na okres do 3 lat nieruchomości o pow. 150 m2, położonej w Warszawie, w Dzielnicy Żoliborz, przy ul. Krasińskiego 15, zabudowanej obiektem Prochowni Północnej w Parku Żeromskiego, z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gastronomicznej (mała gastronomia) wybrana została oferta nr 4 złożona przez Panią Mariannę Zjawińską.