Od tańca korowodowego do sedna

2023-11-06

Warsztaty zarządzania zdrowiem seksualnym dla kobiet po doświadczeniu choroby nowotworowej piersi.

W programie warsztaty tańców korowodowych z całego świata: Macedonii, Bułgarii, Rumunii, Turcji, Grecji, Armenii, Francji, Ukrainy i Polski prowadzone przez Annę Trąbałę oraz panel „Zarządzanie zdrowiem seksualnym” poprowadzony przez dr n.med. Monikę Łukasiewicz. Modowe wskazówki poprowadzi Agnieszka Jaworska – projektantka, stylistka i wykonawca zaprojektowanych ubiorów i prezes Fundacji Zjednoczeni pod biała flagą. Mecenas Marek Morawski będzie udzielał bezpłatnych porad prawnych.

Prowadzące:

Anna Trąbała – wybitna tancerka zakochana w tańcach bałkańskich i bretońskich. Formą tańców korowodowych zajmuje się od roku 2008. Brała udział w warsztatach międzynarodowych i wyjazdach organizowanych przez profesjonalnych nauczycieli tańców ludowych. Od 2011 organizuje w Poznaniu warsztaty z nauczycielami tańców ludowych z całego świata, prowadzi warsztaty dla nauczycieli, bierze udział w Festiwalu Pannonica.

Dr n. med. Monika ŁukasiewiczSpecjalistka położnictwa i ginekologii, endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości, seksuologii oraz androlożka kliniczna. W 2010 roku otrzymała tytuł Fellow of the European Committee on Sexual Medicine (FECSM), europejską specjalizację z seksuologii. Pracuję w klinice leczenia niepłodności nOvum oraz w Dębski Clinic. Zajmuje się diagnostyką i terapią par niepłodnych, prowadzeniem ciąży, terapią menopauzy oraz zaburzeń seksualnych. Założycielka i prezeska Fundacji Dla Kobiet po raku piersi. Działa w Fundacji Avalon dla pacjentów i pacjentek z niepełnosprawnościami. Współzałożycielka i dyrektorka medyczna platformy Sophia Health (coach zdrowia kobiecego) oraz autorka książki „Seks bez cycków, czyli seks dobrze zaprojektowany”, współtworzy podcast MenoŻadnaPauza oraz OnkoPłodność bez tabu. Naukowo pasjonuje się wpływem bisfenolu A (BPA) na płodność męską oraz efektem placebo w zapłodnieniu pozaustrojowym. Wykłada na sympozjach naukowych w Polsce i na Świecie.

Mecenas Marek Morawski prawnik z wieloletnią praktyką adwokacką, wspiera prawnie fundację Zjednoczeni pod biała flagą.

***

Plan wydarzenia

  • 9.00 – 10.30 Taniec Korowodowy – „Wędrówka do sedna” poprowadzony przez Annę Trąbała
  • 10.30 Zakończenie panelu tanecznego. Przerwa
  • 10.30- 11.00 Przerwa i w trakcie kawa i herbata serwowana przez Mec. Marka Morawskiego i jego prawne porady a także modowe wskazówki Agnieszki Jaworskiej.
  • 11.00- 12.00 Rozpoczęcie panelu „Zarządzanie zdrowiem seksualnym” poprowadzony przez Dr n.med. Monikę Łukasiewicz.

Wydarzenie z cyklu „Zaślubione Miłości do Siebie” projektu Fundacji „Zjednoczeni pod białą flagą” Agnieszki Jaworskiej

Może Cię również zainteresować…