Świąteczny Żoli Bazar

2023-11-06

Zapraszamy do udziału w specjalnej świątecznej edycji żoliborskiej garażówki w Forcie Sokolnickiego! Zapraszamy rękodzielników, artystów oraz każdego kto chciałby wystawić rzeczy mogące stać się świątecznym prezentem dla bliskiej osoby lub udekorować przestrzeń domu.

W wyprzedaży mogą wziąć udział osoby chcące sprzedać niezniszczone rzeczy używane i własne wyroby rękodzielnicze np. zabawki, książki, sztuka, bibeloty, świąteczne ozdoby, własnoręcznie robioną biżuterię, artykuł dekoracyjne, stroiki świąteczne, wyroby ceramiczne itp. Tym razem bez ubrań.

Zgłoszenia są przyjmowane na adres: emartynek@zoliborskidomkultury.pl.
Szczegółowy harmonogram przyjmowania zgłoszeń:
  1. zbieranie zgłoszeń do 16 listopada 2023 r. do północy,
  2. odpowiedzi do wybranych sprzedawców do 22 listopada 2023 r. do godz. 15.00,
  3. osoby zakwalifikowane uiszczają opłatę do 27 listopada 2023 r. do północy,
  4. jeżeli opłata nie wpłynie do 27 listopada 2023 r. to miejsce zostaje przyznane osobie z listy rezerwowej, która musi wnieść opłatę do dnia 29 listopada 2023 do północy.

Wysyłając zgłoszenie zgłaszający:

  • potwierdza wolę udziału w Wyprzedaży Garażowej w Forcie Sokolnickiego w dniu 2 grudnia 2023 roku oraz akceptuje Regulamin wydarzenia,
  • wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu: udziału w Wyprzedaży Garażowej, zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie Wyprzedaży Garażowej. Zgoda zostaje udzielona na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1, który dotyczy przetwarzania danych osobowych na podstawie dobrowolnej zgody,
  • wyraża zgodę na bezpłatne publikowanie swojego wizerunku w celach promocyjnych i informacyjnych,
  • zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyraża zgodę na przesyłanie informacji związanych z realizacją wyprzedaży garażowej.

Regulamin wyprzedaży garażowej


Może Cię również zainteresować…