Warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych

2023-11-09
  • Warsztaty fotograficzne dla młodzieży i dorosłych
  • Zajęcia odbędą się cykliczne co 2 tygodnie w formie warsztatów 
  • Sześć spotkań, Środa 17:30
  • Koszt: 150 zł/miesiąc
  • Zapisy: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/53039

Zajęcia teoretyczne. Nauka obsługi aparatu cyfrowego i analogowego. Rozmowa o potrzebach uczestników. Zajęcia z kompozycji. Zloty podział. „Story telling” czyli opowiadanie historii za pomocą obrazu. Wybrani fotografowie, analiza warsztatu innych fotografów. Lot w kosmos czyli portret w studio i plenerze. Światło sztuczne- światło dzienne. Praca z modelem. Jak uzyskać spektakularne efekty prostymi środkami. Na sesji wypożyczone zostaną kostiumy ze scenografii zaprzyjaźnionych żoliborskich artystów.
Praca w plenerze. Wycieczka na ogródki działkowe. Opowiadanie historii, tworzenie serii zdjęć aby opowiedzieć jeden temat.
Pstryk w ciemności. Jak robić zdjęcia w zupełnie ciemnym wnętrzu. Praca z prosta lampa błyskowa. Zajęcie w podziemiach Fortu Sokolnickiego. Fascynujące obrazy które można wydobyć z zupełnej ciemności. Drukowanie zdjęć. Na zajęciach zostanie wypożyczona drukarka na której uczestnicy będą mogli wydrukować do 5 swoich zdjęć. Omówienie ważnych etapów w przygotowaniu zdjęcia do druku. Triki w fotografii studyjnej. Jak ulepszyć swój instagram w domowych warunkach,. Prezentacja 5 wybranych trików i ich zastosowania

Prowadzenie:Marysia Eriksson. Jest fotografem z ponad 20 letnim doświadczeniem w fotografii. Pracowała dla dużych globalnych firm i małych rodzinnych. Robiła zdjęcia do najbardziej prestiżowych magazynów w Polsce i zagranica. Pasjonuje się zjawiskami w kulturze współczesnej i uwielbia fotografować autentycznych ludzi.

  • https://mariaerikssonstudio.com
  • https://www.instagram.com/mariaerikssonstudio/

Na spotkania trzeba mieć ze sobą własny aparat (można mieć jeden na dwie osoby).

Może Cię również zainteresować…

Chór mam

Chór mam

Chór Mam to takie miejsce, gdzie mamy śpiewają, a dzieci im towarzyszą.

czytaj dalej