Wiosenny Żoli Retro Bazar 5.0

2024-02-06

02.03 / sobota / 11:00-15:00 / Wiosenny Żoli Retro Bazar 5.0 / Fort Sokolnickiego

Zapraszamy do udziału w WIOSENNEJ garażówce w Forcie Sokolnickiego! Jest to okazja do wiosennych porządków w szafach, znalezienia nowych ubrań, dodatków, ale i nie tylko…! Nie marnujemy, nie wyrzucamy – odsprzedajemy lub wymieniamy. To już nasze piąte spotkanie.

Chętnych wystawców zapraszamy do:

1. Wysyłania zgłoszeń w terminie do 25 lutego na adres mailowy: emartynek@zoliborskidomkultury.pl .
  2. Potwierdzenia uczestnictwa wyślemy do 26.02, opłaty za udział należy dokonać do 28.02.
  3. W treści maila należy podać: rodzaj sprzedawanych przedmiotów oraz swój numer telefonu.
  4. Zgłaszający oświadcza, że zapoznał się z regulaminem wyprzedaży garażowej oraz klauzulą RODO:

Do stworzenia stoisk zostaną dopuszczone tylko te osoby, które wysłały zgłoszenie, otrzymały potwierdzenie uczestnictwa oraz dokonały opłaty za udział (10 zł).