Wespół na Żoli – zgłoś swoją inicjatywę!

2024-06-05

Masz pomysł na inicjatywę kulturalną i chcesz zdobyć dofinansowanie do swoich działań? Weź udział w naszym konkursie! Mamy pieniądze na ich realizację. Nabór wniosków trwa od 10 do 24 czerwca.

Wespół na Żoli to projekt, który chcemy zrealizować razem z Wami. Ideą jest nawiązanie ścisłych i długofalowych relacji z sąsiadami, lokalnymi liderami, osobami które mają pomysły na działania włączające i budujące wspólnotę lokalną. Chcesz działać i masz pomysł? To miejsce dla Ciebie.

W ramach projektu dofinansujemy od 3 do 7 inicjatyw/ projektów. Maksymalna kwota dofinansowania jednej inicjatywy/ projektu to 7 000 zł. Nabór wniosków trwa od 10 do 24 czerwca 2024 r. do godz. 23:59. Projekty będą realizowane od 30 lipca do 14 listopada 2024 r.

KTO MOŻE ZGŁASZAĆ PROJEKTY?

• Osoby indywidualne (mieszkańcy miasta Warszawy, w szczególności Żoliborza),
  • Grupy nieformalne,
  • Organizacje pozarządowe,
  • Wnioskodawca może złożyć jeden projekt.

JAK ZGŁOSIĆ PROJEKT?

Do pobrania:

1. Wespół na Żoli REGULAMIN KONKURSU NA INICJATYWY LOKALNE
  2. Załączniki nr 2 i 3 do Regulaminu FORMULARZ APLIKACYJNY i RODO

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2024.