Szukamy specjalistki/specjalisty do spraw edukacji kulturalnej

2023-05-01

REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Żoliborski Dom Kultury w Dzielnicy Żoliborz  m.st. Warszawy poszukuje specjalistki/specjalisty do spraw edukacji kulturalnej. Jesteśmy nową instytucją na mapie dzielnicowych instytucji kultury. Naszym celem jest rozwijanie pasji i zainteresowań, rozbudzanie potrzeby nabywania nowych kompetencji, kształtowanie i wzmacnianie postaw, rozwój osobisty. Zależy nam na stworzeniu przyjaznej przestrzeni do spotkań z drugim człowiekiem. Przed Osobą, która obejmie stanowisko specjalisty ds. edukacji kulturalnej stanie wyzwanie stworzenia ciekawej i oryginalnej oferty edukacyjnej oraz wdrożenia i bieżącego monitorowania jej jakości i atrakcyjności.

Główne obowiązki na tym stanowisku obejmują:

1. wyszukiwanie innowacyjnych ofert zajęć i warsztatów dla każdej grupy wiekowej
  2. kreowanie  i produkcję wydarzeń i projektów  charakterze edukacyjnym
  3. tworzenie programu sezonowego, spójnej siatki zajęć, warsztatów i projektów odpowiadającej na potrzeby odbiorców
  4. kontaktowanie się, pośrednictwo i współpracę z Instruktorami, zewnętrznymi firmami i podmiotami,
  5. przygotowywanie kalendarza zajęć i warsztatów, prowadzenie dokumentacji,
  6. pozyskiwanie informacji, zdjęć i materiałów promocyjnych od Instruktorów,
  7. opracowywanie i redagowanie tekstów i materiałów promocyjnych i informacyjnych,
  8. przygotowywanie umów z Wykonawcami,
  9. monitowanie i koordynowanie procesu rekrutacji na zajęcia i warsztaty przez system Biletyna
  10. współpracę z pozostałymi zespołami Żoliborskiego Domu Kultury

Czego oczekujemy?

• doświadczenia zawodowego –  minimum 2 lata na podobnym stanowisku,
  • umiejętności wyszukiwania nowych trendów, bardzo dobrego rozeznania na rynku kulturalnym,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, w mowie i piśmie,
  • bardzo dobrej organizacji pracy, komunikatywności,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • umiejętności pracy pod presją czasu, sprawnego podejmowania decyzji.
  • dyspozycyjności, samodzielności, wysokiej kultury osobistej
  • mile widziana znajomość obsługi systemu Biletyna 🙂

Oferujemy:

• stabilną pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem 6000-6500 brutto
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość wykazania się inicjatywą, kreatywnością i umiejętnościami organizacyjnymi oraz udział w nieszablonowych projektach.

PROCES APLIKACJI/ REKRUTACJI

CV oraz list motywacyjny  prosimy przesyłać do dnia 12.07.2023 na adres: rekrutacja@zoliborskidomkultury.pl. W tytule wiadomości należy wpisać Specjalista/specjalistka ds. edukacji kulturalnej.

Proces rekrutacji składa się z następujących etapów:

1.  Analiza CV i LM do dnia 20.07.2023
  2. Rozmowy z wybranymi kandydatami do dnia 25.07.2023
  3. Wyłonienie kandydata do dnia 31.07.2023

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w CV klauzuli„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Żoliborski Dom Kultury w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”