Stwórz z nami zasady budżetu młodzieżowego!

2023-10-19

Hej!

Masz od 13 do 18 lat? Chcesz mieć realny wpływ na to, co dzieje się w Twojej okolicy?

Jesteśmy animatorami Centrum Lokalnego Żoliborz i rozpoczynamy projekt włączający osoby takie jak Ty.

Z nami możesz:

• ustalać zasady budżetu młodzieżowego
  • oceniać zgłoszone pomysły
  • współdecydować o ich realizacji
  • wymyślić nazwę dla projektu

Co to jest budżet młodzieżowy? Część środków Żoliborskiego Domu Kultury zostanie przekazana do dyspozycji młodzieży uczestniczącej w projekcie, na nowe inicjatywy i pomysły.

Spotykamy się w CLŻ na Rydygiera 6b 27.10.2023 od 16:00 do 18:00. Grupa będzie pracować do lutego.

Masz pytania? Odpowiemy na nie na spotkaniu lub poprzez ig: @clzoliborz lub mail; centrumlokalne@zoliborskidomkultury.pl

Oferujemy Wam nasze miejsce, zaświadczenie o wolontariacie, poczęstunek, nowe relacje z osobami o podobnych zainteresowaniach.

Cała inicjatywa finansowana jest z projektu Włącznik, więcej informacji na stronie http://poledialogu.org.pl/wlacznik/

Do zobaczenia!