Retro Klub: spotkania międzypokoleniowe w styczniu

2024-01-03

Retro Klub to działania twórcze, wykłady, prelekcje, wycieczki, spotkania, potańcówki dla seniorek i seniorów. To miejsce, gdzie twórczo spędzisz czas, rozwiniesz swoje pasje i zainteresowania, poznasz nowe osoby.

  • 18.01 / czwartek / 16.30-18.00 / Międzypokoleniowe wyjście do Muzeum Woli

Oprowadzanie po wystawie „Zimno już było” zorganizowanej w ramach 15 edycji festiwalu Warszawa W Budowie. Kryzys klimatyczny skłania osoby artystyczne oraz społeczeństwo do podejmowania określonych kroków, które mają za zadanie niwelowanie szkód wywołanych działaniem człowieka. Na wystawie zobaczymy prace specjalnie stworzone na tę okazję, m.in. przez Kobasa Laksę czy Karolinę Bregułę, Olafura Elianssona.


  • 26.01 / piątek / 17.00-20.00 / Fort Sokolnickiego / Retro Klub – Domówka w Forcie

Zabawa taneczna na 102! Selekcje największych przebojów do tańca zaprezentuje Michał Fogg. Będą niezapomniane i kolorowe lata siedemdziesiąte, nie zabraknie dyskotekowych hitów lat osiemdziesiątych i do tego solidna porcja lat dziewięćdziesiątych! Dzięki pasji do polskiej muzyki rozrywkowej prowadzącego mogą Państwo liczyć na sporą dawkę rodzimych przebojów. Mile widziane stylizacje z epoki. Na najlepsze pary taneczne oczywiście nagrody.

Może Cię również zainteresować…