RetroKlub: spotkania senioralne w marcu

2024-03-15

Retroklub to działania twórcze, wykłady, prelekcje, wycieczki, spotkania, potańcówki dedykowane seniorkom i seniorom. Spędzisz z nami twórczo czas, rozwiniesz swoje pasje i zainteresowania a także poznasz nowe osoby.

• 21.03 / czwartek / 16:30 / Oprowadzanie po wystawie Herbalife w Fundacji Galerii Foksal
  • Wstęp wolny, obowiązują zapisy: retroklub@zoliborskidomkultury.pl lub 517 161 789

Wystawa prezentuje prace Cezarego Bodzianowskiego, które są swoistymi interwencjami w zastaną rzeczywistość. W sposób niezwykle inteligentny i subtelny uwydatniają niezamierzone konteksty.

Czy wiecie, gdzie na świecie ludzie żyją najdłużej? Jaki styl życia prowadzą i czym się kierują na co dzień. Podczas spotkania porozmawiamy między innymi o filozofii życia osób mieszkających na Okinawie i Sardynii. Dowiecie się, co zrobić, aby długo i szczęśliwie żyć.