Potrzeby mieszkanek i mieszkańców związanych z możliwościami współdzielenia się przestrzenią CLŻ

2023-10-25

W dniach 8.11–31.12.2022 na zlecenie Żoliborskiego Domu Kultury został przeprowadzony proces badawczy, którego celem było  zidentyfikowanie i zebranie potrzeb mieszkanek i mieszkańców dzielnicy Żoliborz związanych z możliwościami współdzielenia się przestrzenią Centrum Lokalnego Żoliborz (CLŻ) przy ul. Rydygiera 6 B.

Działania animacyjne, warsztaty, wywiady indywidualne i grupowe z mieszkankami i mieszkańcami Żoliborza oraz przedstawicielkami i przedstawicielami Żoliborskiego Domu Kultury, spacery badawcze po najbliższej okolicy CLŻ połączone z badaniami wizualnymi przeprowadziła Fundacja Ładne Historie.

KLIKNIJ: RAPORT CLŻ