Podsumowanie Osiedlowej Diagnozy Lokalnej

2023-03-30

Drodzy sąsiedzi i sąsiadki, mieszkańcy i mieszkanki Żoliborza! Jak wiecie Centrum Lokalne Żoliborz zmienia się dla Was – ostatnie kilka miesięcy spędziliśmy z Wami spacerując, debatując o Waszych potrzebach i zbierając Wasze rekomendacje odnośnie funkcjonowania CLŻ. Przed nami ostatnie, wiosenne spotkanie w Centrum – 4 kwietnia zapraszamy Was na otwartą sesję, podczas której porozmawiamy na temat przyszłości CLŻ, omówimy wstępne wnioski z osiedlowej diagnozy lokalnej i zaprezentujemy pierwsze pomysły, które z niej wyniknęły.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 4 kwietnia, w godzinach 16:00-18:00 w Centrum Lokalnym Żoliborz (ul. Rydygiera 6b). Uczestnictwo w spotkanie nie wymaga wcześniejszych zapisów, wydarzenie prowadzone będzie w języku polskim.

Wydarzenie poprowadzą Tomasz Kasprzak i Krzysztof Bielaszka – animatorzy lokalni, badacze i praktycy partycypacji związani z Fundacją Ładne Historie.

/

Do udziału w spotkaniu zachęcamy każdą osobę mieszkającą, pracującą lub uczącą się na terenie warszawskiego Żoliborza. W szczególności jednak zapraszamy mieszkańców i mieszkanki osiedli mieszkaniowych położonych w pobliżu Centrum Lokalnego Żoliborz – np. okolicy ulic Rydygiera, Jana Pawła II, Placu Grunwaldzkiego i al. Wojska Polskiego. 

Do wspólnego debatowania na temat działania Centrum Lokalnego Żoliborz zapraszamy osoby w każdym wieku – seniorów i seniorki, rodziców z dziećmi, młodzież, osoby dorosłe. Do Centrum można wybrać się w towarzystwie sąsiadek i sąsiadów, ale na miejscu mile widziane są także osoby z psami. 

/

Wydarzenie jest częścią projektu badawczego realizowanego przez Fundację Ładne Historie na zlecenie Żoliborskiego Domu Kultury w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy. 

 

Może Cię również zainteresować…