Muzykowanie na dywanie

2023-03-24
  • Muzykowanie na dywanie
  • od 6 miesiąca do 3,5 r. ż.
  • Wtorek – 10:00 – 10:45 (6 msc. – 2 lata) 11:00 – 11:45 (2-3,5 lat)
  • Koszt: 80 zł/miesiąc (4 zajęcia)

To zajęcia umuzykalniające dla dzieci (od 6 miesiąca do 3 r. ż.) oraz dla ich rodziców/opiekunów. Każde spotkanie w ramach zajęć jest niepowtarzalnym doświadczeniem muzyczno – sensorycznym łączącym naukę z zabawą. Każde zajęcia mają swój dominujący motyw tematyczny, któy inspiruje do kreatywnych zabaw i animacji przy muzyce granej na żywo. Zajęcia są połączeniem znakomitej zabawy z nauką, które wspólnie pozwalają rozwijać dziecięce doznania sensoryczne i estetyczne w najbardziej atrakcyjnej oraz przyswajalnej formie edukacyjnej. Muzykowanie na dywanie to również zaproszenie do wspólnego muzykowania, śpiewania, grania na małych i dużych instrumentach oraz do tańca i animacji ruchowych. To znakomity sposób by podczas intrygującej i atrakcyjnej zabawy wykształcać w dzieciach poczucie grupowej wspólnoty, empatię oraz swobodę wyrażania ich emocji i osobowości.

Zajęcia to znakomita i niepowtarzalna szansa dla rodziców, aby podczas spontanicznej zabawy wzbogacać swa więź z dzieckiem i poszerzać wiedzą o jego potencjale i potrzebach. Zajęcia prowadzone metodami: E. Gordona, W. Sherborna, B. Straussa, E. J. Dalcroza, C. Orffa, Z. Kodalya.

Prowadząca: Maria Foryś – muzyk, rytmiczka, choreograf i pedagog tańca, ale przede wszystkim mama 5 letniej córeczki. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Rytmiki. Laureatka konkursów pianistycznych, tancerka i wokalistka afrykańskiego zespołu „Ikenga Drummers, z którym występowała na Międzynarodowych Festiwalach Muzyki Jazzowej, w Operze Leśnej w Sopocie i Teatrze Muzycznym w Gdyni.

Może Cię również zainteresować…