Jazz Moves – Zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych

2023-11-09

Zapraszamy na zajęcia taneczne skierowane do młodzieży w wieku 10-15 lat – intensywne, ciekawe, „ubarwione” techniką tańca jazzowego.

Prowadzące: Katarzyna Korc Pilitowska – dyplomowana Pedagog i Animatorka Kultury, Dyplomowana Instruktorka Tańca Jazzowego, Organizatorka imprez artystycznych, Twórczyni projektów edukacyjno kulturalnych, od lat pracująca w świecie Kultury. Z zamiłowania, propagatorka zdrowego stylu życia, miłośniczka tańca i sztuki, z serca wrażliwa na kulturę, naturę i ludzi.

Zajęcia taneczne dla uczestników w wieku 16+, w stylu tańca jazzowego – tańca niezwykle różnorodnego i żywiołowego. Taniec jazzowy przenosi uczestników w niezwykły świat muzyki, ruchu, wyobraźni i rytmu. Poziom open