Dzień Dziecka z Żoliborskim Domem Kultury

2023-05-18

Żoliborski Dom Kultury zaprasza na wystrzałową zabawę z okazji najlepszego święta na świecie – Dnia Dziecka!

Bajkowy świat muzyki – koncert dla dzieci

Koncert zespołu Kameralna Harmonia. Spotykamy się parku Sady Żoliborskie, na polance zaraz obok Pawilonu Kulturalnego! W razie niepogody koncert zostanie przeniesiony do Fortu Sokolnickiego.

Czarodziejska moc muzyki to jej magiczne oddziaływanie na serca ludzi na całym świecie.W historii muzyki srebrnego ekranu można znaleźć wiele znanych utworów, które wywołują łzy wzruszenia albo radości. Często wykonywane przez orkiestrę, tym razem zabrzmią w wykonaniu wyjątkowego duetu. Kameralna Harmonia (Kasia Kamer & Hubert Giziewski) to połączenie współczesnego akordeonu koncertowego z wiolonczelą oraz niezwykłymi staropolskimi instrumentami: fidelą płocką, suką biłgorajską oraz bułgarską gadułką. Czekają Was zatem prawdziwie bajkowe melodie, opowieści i animacje!

Po koncercie zapraszamy do Fortu Sokolnickiego na dalszy ciąg zabawy.

Zabawa na Całego w Forcie Sokolnickiego

W programie:

• 17.00 – 19.00: Pan Guzik show – potańcówka z konkursami dla dzieci
  • 17.00-20.00: Uśmiech! Pstryk!- sesja fotograficzna dla dzieci
  • 17.00 -18.00: Muzykowanie na dywanie – sensoryczno- muzyczne warsztaty dla najmłodszych
  • 17.00-20.00: Eko Lego – edukacyjne warsztaty rodzinne z programowania i elektroniki (Obowiązują zapisy przez Strefę Zajęć)

Wstęp wolny!