Chór Narzekań mieszkańców Żoliborza/Krok pierwszy

2022-09-27

Stwórzmy Chór Narzekań mieszkańców Żoliborza! Denerwują Cię ludzie, którzy narzekają na pogodę? Masz dość braku miejsc do parkowania na Żoli? Do szału doprowadzają Cię wieczne korki? To jest spotkanie dla Ciebie! Spotkajmy się w tymczasowej siedzibie przy ulicy Mickiewicza 22.

Co to jest Chór Narzekań?

• Complaints Choir (Chór Skarg) (http://www.complaintschoir.org/) to idea, którą stworzyli artyści Tellervo Kalleinen i Oliver Kochta-Kalleinen w Helsinkach.
  • W koncepcie tym chodzi o stworzenie wspólnoty wokół tak powszechnego zjawiska, jakim jest narzekanie i zaproszenie ludzi do wspólnego śpiewania i skarżenia się. Zróbmy pierwszy krok!
  • Spotkajmy się i odczytajmy, porozmawiajmy, podzielmy się swoimi narzekaniami i skargami – później powstanie utwór, który wspólnie wykonamy publicznie!!
  • Jeśli nie możesz przyjść – przyślij swoją skargę mailem: idolecka@zoliborskidomkultury.pl

Każdy może dołączyć, nie są wymagane żadne umiejętności śpiewania! Chcesz zobaczyć, jak zrobili to kiedyś w Polsce, we Wrocławiu Inicjatorem był Konrad Imiela dyrektor naczelny i artystyczny Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu.